SUMA Online Banking

Online Banking Enroll
Forgot Password

Click here to make Principal Only Loan Payment

Reordering Checks is Easy!

Writing Checks

ЧЕКОВ╤ РАХУНКИ

ATM Card

VISA Debit Card

Подати заявку зараз! Подати заявку зараз!

 

ОСОБЛИВОСТ╤ ЧЕКОВОГО РАХУНКУ

* Щоб уникнути щом╕сячно╖ плати у розм╕р╕ $5, п╕дтримуйте м╕н╕мальний залишок на рахунку у розм╕р╕ $50.00.

** Автоматичн╕ перерахування з ощадного рахунку за овердрафт. Наявн╕сть кошт╕в на ощадному рахунку обов'язкова для покриття овердрафт╕в. Застосову╓ться  плата у розм╕р╕ $3.00 за покриття овердрафту.

 

1 Мережа банкомат╕в CO-OP: загальнонац╕ональна мережа з майже 30 000 безком╕с╕йних банкомат╕в, понад  9000 з яких п╕дтримують депозити. Банкомати ц╕╓╖ мереж╕ можна знайти у багатьох кредитних сп╕лках та деяких магазинах роздр╕бно╖ торг╕вл╕, як от наприклад, 7 -Eleven, Walgreens та Costco.

АТМ-локатор можна завантажити за наступними л╕нками:

Available on the App Store    Google Play
 

2 Наш╕ моб╕льн╕ додатки для користувач╕в iPhone та Android дозволяють ╕н╕ц╕ювати операц╕╖ ╕ переглядати ╖х ╕стор╕ю в будь-який час та будь-де. Перел╕к функц╕й: переглядати залишки на рахунках та ╕стор╕ю транзакц╕й, переглянути опов╕щення про рахунки, ╕н╕ц╕ювати переказ кошт╕в та оплатити рахунки, депонувати чеки, контролювати пластиков╕ картки. Наш моб╕льний банк╕нг п╕дтриму╓ вс╕ типи рахунк╕в: ощадн╕, чеков╕, депозитн╕ сертиф╕кати, «ман╕ маркет», кредити та кредитн╕ картки. Для початку роботи з додатком «SUMA FCU Mobile», встанов╕ть його з AppStore або Google Play безпосередньо на моб╕льний пристр╕й:

Android - натисн╕ть тут; iOS - натисн╕ть тут.

Або, якщо ви в╕дда╓те перевагу моб╕льному браузеру, перейд╕ть на наступне посилання - https://m.mobilecu.org/sumafcu

Для роботи з додатком або моб╕льним вебсайтом потр╕бна попередня ре╓страц╕я в систем╕ ╤нтернет Банк╕нгу.

3 Для саморе╓страц╕╖ натисн╕ть на вкладку BillPay на сайт╕ ╤нтернет-банк╕нгу та дотримуйтесь ╕нструкц╕й на екран╕.

4 Для саморе╓страц╕╖ натисн╕ть на вкладку E-Statements та дотримуйтесь ╕нструкц╕й на екран╕.

5 Щоб активувати дану послугу, зверн╕ться до Кредит╕вки СУМА за телефоном 914-220-4900.

 

ОЩАДН╤ РАХУНКИ

Федеральна Кредитна Сп╕лка СУМА ╓ ун╕кальною неприбутковою ф╕нансовою установою, що належить людям, як╕ ведуть тут б╕знес. Кожен вкладник ╓ членом, та кожен член ╓ власником!

Ф╕лософ╕я кредитних сп╕лок базу╓ться на ╕де╖, що шляхом сп╕льно╖ роботи можна досягти набагато б╕льше, н╕ж працюючи окремо.

Ми запрошу╓мо Вас та вс╕х член╕в Вашо╖ родини взяти повноправну участь у вс╕х наших програмах по зниженню витрат по кредитах та максим╕зац╕╖ заощаджень.

Ваш╕ заощадження застрахован╕ на федеральному р╕вн╕ на суму до $250 000 Нац╕ональною Адм╕н╕страц╕╓ю Кредитних Сп╕лок, урядовою агенц╕╓ю США.

Щоб д╕знатись б╕льше про страхування заощаджень, перейд╕ть за наступними посиланнями:

Заробите б╕льше, якщо заощаджуватимете. Р╕зноман╕тн╕ типи ощадних рахунк╕в дозволяють зручно та систематично заощаджувати та допомагають Вам в╕дкласти кошти на майбутн╓. Незалежно в╕д того, чи Ваш╕ плани довготерм╕нов╕ або короткотерм╕нов╕, Ви зможете побудувати заощаджувально-╕нвестиц╕йний портфель, який п╕дходить саме Вам.

Тип ощадного рахунку

Терм╕н

Тип ставки

М╕н. баланс

Р╕чний Дох╕д/Ставка

М╕н╕мальний баланс для нарахування див╕денд╕в

Штраф за дострокове зняття кошт╕в

Додаткова ╕нформац╕я

Звичайн╕ ощадн╕ рахунки

Не застосову╓ться

Зм╕нна

$50.00

Натисн╕ть тут

$50.00

Не застосову╓ться

Дод. ╤нфо

Сертиф╕катн╕ вклади

В╕д 3 м╕сяц╕в до 5 рок╕в

Ф╕ксована*

$1,000.00

Натисн╕ть тут

$1,000.00

Так

Дод. ╤нфо

Безком╕с╕йн╕ ╤ндив╕дуальн╕ Пенс╕йн╕ Рахунки

Не застосову╓ться

Зм╕нна

$50.00

Натисн╕ть тут

$50.00

Так

Дод. ╤нфо

Ощадн╕ рахунки «ман╕ маркет»

Не застосову╓ться

Зм╕нна

$2,500.00

Натисн╕ть тут

$50.00

Не застосову╓ться

Дод. ╤нфо

Оп╕кунський рахунок для д╕тей - розпочати заoщаджувати н╕коли не занадто рано

Дод. ╤нфо

* Ставка ╓ ф╕ксованою на пер╕од д╕╖ терм╕ну сертиф╕катного вкладу
** Ставка залежить в╕д типу
«Дайте-Назву-Сам╕» ощадного рахунку

Натисн╕ть тут для ╕формац╕╖ про поточн╕ ставки

Звичайн╕ ощадн╕ рахунки - Кожен член повинен мати ощадний рахунок з м╕н╕мальним вкладом $50. Цей рахунок приносить див╕денди ╕ до нього можна отримати доступ через ╤нтернет та моб╕льний банк╕нг. В╕н нема╓ н╕яких обмежень щодо к╕лькост╕ транзакц╕й. Хоча певн╕ обмеження можуть застосовуватися щодо сум при знятт╕ гот╕вки та електронних м╕жбанк╕вських переказ╕в. Будь ласка, проконсультуйтеся з В╕дд╕лом Обслуговування Член╕в.

Сертиф╕катн╕ вклади - Вищ╕ в╕дсотков╕ ставки гарантуються цим типом  рахунк╕в. Ми пропону╓мо терм╕ни вклад╕в в╕д 3 м╕сяц╕в до 5 рок╕в з м╕н╕мальним балансом $1,000.00. За дострокове зняття кошт╕в застосову╓ться штраф.

Безком╕с╕йн╕ ╤ндив╕дуальн╕ Пенс╕йн╕ Рахунки - Ми пропону╓мо звичайн╕ ╤ПР, Roth ╤ПР та Coverdell осв╕тн╕ ╤ПР без додаткових ком╕с╕йних збор╕в. М╕н╕мальна сума депозиту склада╓ $50.00.

Ощадн╕ рахунки «ман╕ маркет» - Характеризуються п╕двищеними в╕дсотковими ставками. М╕н╕мальний вклад при в╕дкритт╕ становить $2,500.00. Див╕денди виплачуються на суму вкладу починаючи з суми $50,00. Ми дозволя╓мо 3 безкоштовн╕ зняття гот╕вки та 3 безкоштовн╕ перекази на м╕сяць на даному тип╕ рахунк╕в. Штраф за порушення вимог щодо м╕н╕мального балансу та перевищення к╕лькост╕ дозволених транзакц╕й на рахунку «ман╕ маркет» регулюються у в╕дпов╕дност╕ ╕з законом Reg D. Перев╕рте таблицю штраф╕в та ком╕с╕йних збор╕в. До цього типу рахунк╕в можна отримати доступ через ╤нтернет та моб╕льний банк╕нг.

«Дайте-Назву-Сам╕» ощадн╕ рахунки - Ви можете назвати ваш╕ звичайн╕ ощадн╕ рахунки, сертиф╕катн╕ вклади, рахунки «ман╕ маркет» або чеков╕ (поточн╕) рахунки так, як Вам заманеться: наприклад , «Фонд Вес╕лля», "Скажен╕ грош╕" , "Л╕тн╕ кан╕кули" ╕ т.д. Все залежить в╕д Вашо╖ уяви! Ви обира╓те мету, а ми допоможемо Вам на не╖ заощадити! М╕н╕мальний депозитний вклад для в╕дкриття становить $50.00 на звичайн╕ ощадн╕ рахунки, $250.00 на чеков╕ (поточн╕) рахунки , $ 1,000.00 на сертиф╕катн╕ вклади та $2,500.00 на рахунки «ман╕ маркет». Ви нав╕ть можете налаштувати автоматичн╕ пер╕одичн╕ перекази на так╕ сво╖ рахунки, поки не досягнете сво╓╖ мети, за винятком сертиф╕катних вклад╕в.

Оп╕кунський рахунок для д╕тей - почн╕ть в╕дкладати грош╕ для Ваших д╕тей. Або навч╕ть ╖х хорош╕й звичц╕ заощаджувати та отримувати див╕денди на сво╖ депозити. Оп╕кун* контролю╓ вс╕ операц╕╖. В╕д ╕мен╕ неповнол╕тнього можна в╕дкрити звичайн╕ ощадн╕ рахунки, рахунки «ман╕ маркет», Coverdell осв╕тн╕ ╤ПР та сертиф╕катн╕ вклади.
* Оп╕кун повинен бути членом Кредитно╖ Сп╕лки СУМА (Йонкерс).

В╕дкрити Суб-рахунок

П╕д Персональним Рахунком
П╕д Рахунком для Неповнол╕тн╕х
П╕д Б╕знес Рахунком

╤НВЕСТИЦ╤╥

Ощадн╕ обл╕гац╕╖ - купуйте електронн╕ ц╕нн╕ папери безпосередньо в╕д Казначейства США.

Treasury Direct
Натисн╕ть тут , щоб перейти на сайт М╕н╕стерства ф╕нанс╕в США