SUMA Online Banking

Online Banking Enroll
Forgot Password

Click here to make Principal Only Loan Payment

Reordering Checks is Easy!

Writing Checks

ПРОДУКТИ ╤ ПОСЛУГИ

Select a product:

 

╤НТЕРНЕТ-БАНК╤НГ

╤нтернет-банк╕нг SUMA - у будь-який час та будь-де!

Членство в Кредитн╕й Сп╕лц╕ СУМА включа╓ в себе доступ 24 години на добу, 7 дн╕в на тиждень до високотехнолог╕чного св╕ту електронного ╤нтернет-банк╕нгу. Наша безпечна та як╕сна банк╕вська онлайн-система проста у використанн╕, максимально зручна ╕ абсолютно безкоштовна!

Телефонуйте по телефону (914) 220-4900 опц╕я 5, якщо у Вас ╓ питання або заходьте особисто ╕ нехай представники кредит╕вки покажуть Вам, як легко користуватись ╤нтернет-банк╕нгом. Д╕знайтеся, як перев╕рити баланси, переводити кошти м╕ж рахунками ╕ нав╕ть оплачувати рахунки ╕ кредити прямо на Вашому комп'ютер╕!

За допомогою ╤нтернет-банк╕нг SUMA Ви зможете: перев╕рити баланс ╕ переказати кошти м╕ж р╕зними рахунками, нав╕ть м╕ж р╕зними ф╕нансовими ╕нституц╕ями, отримати доступ до коп╕й зображень чек╕в та багато ╕ншого.

Захищен╕ пов╕домлення: Над╕шл╕ть Кредит╕вц╕ електронну пошту через ╤нтернет-банк╕нг та отримайте в╕дпов╕дь також через ╤нтернет-банк╕нг - зам╕сть того, щоб використовувати Ваш особистий обл╕ковий запис електронно╖ пошти - так безпечн╕ше та зручн╕ше.

Спов╕щення електронною поштою або п╕сля логування до системи: налаштуйте персонал╕зован╕ спов╕щення стосовно р╕зних под╕й, наприклад: зм╕на балансу на вказану суму, коли трапля╓ться певна транзакц╕я, певний чек переходить через рахунок, щодо безпеки рахунк╕в чи особист╕ попередження. В╕зьм╕ть контроль над ус╕ма рахунками у сво╖ руки!

Перейменовуйте рахунки: надайте б╕льшо╖ ╕ндив╕дуальност╕ сво╖м рахункам, перейменуйте сво╖ ощадн╕ або позичков╕ рахунки так, як Вам подоба╓ться.

Активуйте або заблокуйте плат╕жну картку: активуйте або заблокуйте свою кредитну або дебетну картку VISA чи АТМ картку на сайт╕ ╤нтернет-банк╕нгу.

Подати заявку зараз!

НАЙКРАЩ╤ ПРАКТИКИ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ОНЛАЙН-БАНК╤НГУ

Вказ╕вки щодо обл╕кового запису та паролю

 Створ╕ть "сильний" пароль з принаймн╕ 10 символ╕в, який включа╓ комб╕нац╕ю великих та малих букв, цифр та спец╕альних символ╕в.

 Часто зм╕нюйте пароль.

 Н╕коли не д╕л╕ться ╕нформац╕╓ю про обл╕ковий запис та пароль ╕з сторонн╕ми учасниками.

 Уникайте використання функц╕╖ автоматичного входу, яка збер╕га╓ обл╕ков╕ записи та парол╕.

Загальн╕ рекомендац╕╖

 Не використовуйте публ╕чн╕ та ╕нш╕ незахищен╕ комп'ютери для входу в ╤нтернет-банк╕нг.

 Перев╕ряйте останню дату / час входу кожного разу, коли ви входите в систему.

 Регулярно перев╕ряйте залишки кошт╕в та детальн╕ операц╕╖ (бажано щодня), щоб п╕дтвердити платеж╕ та ╕нш╕ дан╕ транзакц╕й та негайно пов╕домляйте сво╖ ф╕нансов╕ установи про вс╕ п╕дозр╕л╕ операц╕╖.

 Переглядайте ╕стор╕ю переказ╕в за допомогою перегляду ╕нформац╕╖ про активн╕сть обл╕кового запису.

 Якщо можливо, використовуйте Bill Pay, а не чеки, щоб обмежити розповсюдження номера рахунку та мати кращу електронну зв╕тн╕сть.

 Використовуйте та регулярно переглядайте системн╕ спов╕щення; приклади включають:

 • Балансов╕ спов╕щення
 • Спов╕щення про перекази
 • Спов╕щення про зм╕ну пароля
 • Спов╕щення про ACH

 Не використовуйте номери рахунк╕в, св╕й номер соц╕ального страхування чи ╕ншу особисту ╕нформац╕ю при створенн╕ псевдон╕м╕в для рахунк╕в або назв обл╕кового запису.

 Коли це можливо, заре╓струйте св╕й комп'ютер, щоб уникнути повторного введення в╕дпов╕дей на запитання безпеки та ╕ншо╖ ╕нформац╕╖ про автентиф╕кац╕ю з кожним входом.

 Регулярно переглядайте ╕стор╕ю зв╕т╕в у онлайн-банк╕нгу, щоб п╕дтвердити платеж╕ та ╕нш╕ транзакц╕╖.

 Н╕коли не залишайте комп'ютер без нагляду п╕д час використання ╤нтернет-банк╕нгу.

 Н╕коли не проводьте банк╕вських операц╕й, поки на вашому комп'ютер╕ в╕дкрито к╕лька браузер╕в.

Поради щодо захисту онлайн-платеж╕в та даних обл╕кового запису

 Користуйтеся перевагами транзакц╕йних л╕м╕т╕в.

 П╕сля завершення транзакц╕╖ переконайтеся, що ви вийшли з системи, щоб закрити з'╓днання з комп'ютерною системою ф╕нансово╖ установи.

 Використовуйте окрем╕ рахунки для електронних та паперових транзакц╕й, щоб спростити мон╕торинг та в╕дстежувати будь-як╕ розб╕жност╕.

 Звод╕ть баланси, уважно стежачи за активн╕стю на рахунках та переглядаючи вс╕ операц╕╖ щоденно.

Переказ кошт╕в

 Використовуйте обмеження у вигляд╕ л╕м╕т╕в, передбачених для грошових операц╕й.

 Регулярно переглядайте ╕сторичн╕ та аудиторськ╕ зв╕ти, щоб п╕дтвердити транзакц╕╖.

 Використовуйте доступн╕ спов╕щення про активн╕сть з переказу кошт╕в.

Back to Top

 

МОБ╤ЛЬНИЙ БАНК╤НГ

Доступ до Моб╕льного Банк╕нгу

Доступ до рахунк╕в будь-коли ╕ будь-де з моб╕льним банк╕нгом SUMA FCU. Використовуйте сво╖ моб╕льн╕ пристро╖ для банк╕нгу найзручн╕шим для Вас чином: моб╕льний сайт або моб╕льн╕ додатки:

МОБ╤ЛЬНИЙ ВЕБСАЙТ МОБ╤ЛЬН╤ ДОДАТКИ

З будь-якого веб-пристрою в╕дв╕дайте https://m.mobilecu.org/sumafcu для доступу до банк╕вських рахунк╕в онлайн. Ви зможете перев╕рити баланс ╕ останн╕ операц╕╖, сплатити рахунки через систему BillPay, погасити кредити (включно з кредитною карткою SUMA VISA), а також переказати грош╕ м╕ж рахунками.*

* Моб╕льний вебсайт доступний т╕льки заре╓строваним користувачам ╤нтернет-банк╕нгу. Перед використанням моб╕льного вебсайту, будь-ласка, заре╓струйтесь на ╤нтернет-банк╕нг.

Завантажте безкоштовний додаток "SUMA FCU" для iPhone® ╕ Android.T ╤нту╖тивно зрозум╕ла нав╕гац╕я забезпечу╓ швидкий, розширений та оптим╕зований для вашого конкретного моб╕льного пристрою доступ.*

* Автоматичний доступ через моб╕льн╕ додатки доступний т╕льки заре╓строваним користувачам ╤нтернет-банк╕нгу. Користувач повинен попередньо заре╓струватись на послугу BillPay, щоб користуватись нею у моб╕льному додатку.

Завантажте безкоштовн╕ додатки для iPhone® та AndroidT

Google Play

Apple Store

Найкращ╕ практики для моб╕льного банк╕нгу

Оск╕льки використання моб╕льних пристро╖в зроста╓ для зд╕йснення банк╕всько╖ д╕яльност╕, Кредитна Сп╕лка СУМА (Йонкерс) хоче, щоб наш╕ члени знали, що ми дуже серйозно ставимось до безпеки.
Широке використання моб╕льних телефон╕в, моб╕льного та текстового банк╕нгу нада╓ б╕льше зручностей ╕ кращ╕ способи контролю за обл╕ком транзакц╕й. На жаль, це також означа╓ б╕льше можливостей для шахра╖в. Кредитна Сп╕лка СУМА (Йонкерс) створила безпечне середовище для моб╕льного банк╕нгу, пост╕йно оновлюючи наш╕ системи, щоб захистити наших член╕в в╕д шахрайсько╖ д╕яльност╕. Як наш член, ╓ к╕лька речей, як╕ ви можете зробити, щоб значно зменшити ризик шахрайства та крад╕жки ╕дентичност╕ п╕д час використання наших послуг моб╕льного банк╕нгу.


 Захист╕ть паролем св╕й моб╕льний пристр╕й, часто зм╕нюйте пароль ╕ блокуйте пристр╕й, коли його не використову╓те. Н╕коли не використовуйте парол╕, як╕ м╕стять дн╕ народження, ╕мена, клички тварин, номери соц╕ального страхування або повторюван╕ номери чи л╕тери. Не налаштовуйте моб╕льн╕ додатки на автоматичний вх╕д. Тримайте св╕й пристр╕й у безпечному м╕сц╕ та не залишайте св╕й моб╕льний пристр╕й без нагляду в громадських м╕сцях. Подумайте про використання шаблону, в╕дбитк╕в пальц╕в або ╕нших метод╕в аутентиф╕кац╕╖, пропонованих вашим моб╕льним пристро╓м.
 Часто видаляйте текстов╕ пов╕домлення, отриман╕ в╕д нас, на моб╕льному пристро╖, нав╕ть якщо вони не м╕стять конф╕денц╕йно╖ ╕нформац╕╖. Н╕коли не розкривайте особисту ╕нформац╕ю про сво╖ обл╕ков╕ записи за допомогою СМС або електронно╖ пошти. Наприклад: номери рахунк╕в, парол╕ або будь-яку ╕ншу особисту ╕нформац╕ю.
 Коли ви входите в систему моб╕льного банк╕нгу, звертайте увагу на людей навколо вас. Нав╕ть якщо ви говорите по сво╓му телефону, будьте обережн╕, щоб ╕нш╕ не чули обл╕кових запис╕в або ╕ншу особисту ╕нформац╕ю.
 Якщо ви зм╕ните св╕й моб╕льний номер або втратите св╕й моб╕льний пристр╕й, негайно вв╕йд╕ть в онлайн-банк╕нг, щоб зм╕нити ре╓страц╕йну ╕нформац╕ю в онлайн-банк╕нгу.
 Не модиф╕куйте св╕й пристр╕й. Це може зробити його уразливим до в╕рус╕в. Модиф╕кац╕я моб╕льного пристрою включа╓ в себе вмикання функц╕й, як╕ позбавляють гарант╕╖, зм╕ну файлово╖ системи або встановлення сторонн╕х програмних або апаратних компонент╕в.
 Встанов╕ть над╕йне захисне програмне забезпечення для моб╕льних пристро╖в, таке як антив╕рус, антишпигунський та VPN-захист.
Подумайте про використання ╕нструмент╕в, як╕ дозволяють в╕ддалено стерти моб╕льний пристр╕й, якщо його загублено чи вкрадено.
 Завантажуйте програми лише з авторитетних сайт╕в / портал╕в, переглянувши в╕дгуки ╕нших користувач╕в, та уважно переглядайте запити на отримання дозвол╕в.
Завжди починайте з контакту з Кредитною Сп╕лкою СУМА (Йонкерс), щоб перев╕рити, як програми та моб╕льн╕ продукти називаються, а також де заре╓струватися.
 Мон╕торинг ваших рахунк╕в. Перев╕ряйте стан та транзакц╕╖ на рахунках регулярно. Це допоможе швидше визначити п╕дозр╕лу активн╕сть.
 Налаштуйте спов╕щення електронною поштою про транзакц╕╖, щоб отримувати спов╕щення, якщо ваш баланс знизиться до певного р╕вня та ╕ншу ╕нформац╕ю про транзакц╕╖ та залишки на рахунках.
 Не заходьте до банк╕вських або торгових програм, використовуючи приватн╕ ре╓страц╕йн╕ дан╕ п╕д час п╕дключення за допомогою загальнодоступних Wi-Fi-з'╓днань. Переконайтеся, що ваша домашня безпров╕дна мережа налаштована на використання технолог╕╖ захисту Wi-Fi Protected Access II (WPA2). Вимкн╕ть режим видимост╕ для пристро╖в Bluetooth®, якщо ваш смартфон не налаштований на його автоматичне вимкнення п╕сля додавання нового пристрою.
 Переконайтеся, що ваш╕ вх╕дн╕ дан╕ та пароль зашифрован╕ п╕д час вза╓мод╕╖ з системою ╤нтернет-банк╕нгу та моб╕льним додатком.
 Видал╕ть конф╕денц╕йну ╕нформац╕ю з пристрою п╕д час серв╕сного обслуговування.
 Не збер╕гайте ф╕нансову ╕нформац╕ю на сво╓му моб╕льному пристро╖.
 Пост╕йно поновлюйте операц╕йну систему та програми свого моб╕льного пристрою.
 Будьте обережн╕ щодо в╕дкриття небажаних файл╕в, текстових пов╕домлень або програм, особливо, якщо вони отриман╕ з нев╕домих джерел.
 Н╕коли не в╕дпов╕дайте на "ф╕шингове" СМС чи електронну пошту, яка запиту╓ ваш PIN-код, номер рахунку або номер дебетно╖ або кредитно╖ картки. Пам'ятайте, що Кредитна Сп╕лка СУМА (Йонкерс) н╕коли не запиту╓ вашу ╕нформац╕ю таким чином.


Кредитна Сп╕лка СУМА (Йонкерс) нада╓ ц╕ найкращ╕ практики, щоб допомогти вам у захист╕ вашо╖ конф╕денц╕йно╖ та ф╕нансово╖ ╕нформац╕╖. Будь ласка, впровадьте ц╕ методи, щоб зменшити ризик. Кредитна Сп╕лка СУМА (Йонкерс) не несе в╕дпов╕дальност╕ за збитки, пов'язан╕ з недол╕ками безпеки ваших особистих пристро╖в доступу до мереж╕ ╤нтернет, таких як домашн╕й комп'ютер, планшети та моб╕льн╕ пристро╖.

В╤ДМОВА В╤Д В╤ДПОВ╤ДАЛЬНОСТ╤: Кредитна Сп╕лка СУМА (Йонкерс) не нада╓ будь-яких явних чи непрямих гарант╕й, гарант╕й або об╕цянок стосовно вм╕сту, повноти, точност╕ або ц╕нност╕ зазначено╖ ╕нформац╕╖. Ус╕ особи або орган╕зац╕╖ повинн╕ сам╕ п╕дтвердити точн╕сть у м╕р╕, яка стосу╓ться ╖х конкретно або ╖х б╕знесу чи системи. Ц╕ "найкращ╕ практики в област╕ моб╕льного банк╕нгу" надаються лише як ╕нформац╕я, ╕ Кредитна Сп╕лка не може нести жодно╖ в╕дпов╕дальност╕ перед членом або будь-якою ╕ншою ф╕зичною особою чи юридичною особою за будь-яку пряму, непряму, ненавмисну, спец╕альну або навмисну шкоду ╕з-за зазначено╖ вище ╕нформац╕╖.

Back to Top

 

ОПЛАТА РАХУНК╤В BILLPAY

Економте час ╕ грош╕ на поштових марках, чеках та конвертах.

З оплатою рахунк╕в через ╤нтернет-банк╕нг життя ста╓ легшим! Це швидко, зручно ╕ безпечно.

Налаштувати одержувач╕в платеж╕в легко; це дозволя╓ Вам оплатити рахунки за л╕чен╕ секунди. Пов╕домлення електронною поштою триматимуть Вас в курс╕ справи щодо рахунк╕в: Ви будете точно знати, чи вони оплачен╕, чи н╕. Можна заощадити ще б╕льше часу, налаштувавши автоматичн╕ та регулярн╕ платеж╕.
Ця послуга безкоштовна для вс╕х член╕в Кредит╕вки, у яких ╓ чековий рахунок та ╤нтернет-банк╕нг.

З нашою послугою BillPay, ви зможете:

 • Сплачувати рахунки з вашого чекового рахунку.
 • Планувати платеж╕ на майбутн╓.
 • Налаштувати одержувач╕в платеж╕в.
 • Налаштувати автоматичн╕ та регулярн╕ платеж╕.
 • Налаштувати нагадування ╕ опов╕щення про рахунки.

Заре╓струватись на цю послугу можна самост╕йно через Ваш ╤нтернет-банк╕нг, натиснувши на вкладку BillPay ╕ дотримуючись ╕нструкц╕й на екран╕.

Послуга BillPay доступна лише заре╓строваним користувачам ╤нтернет-банк╕нгу.

 

Back to Top

 

М╤ЖБАНК╤ВСЬК╤ ПЕРЕКАЗИ (Т╤ЛЬКИ У США)

Ця послуга дозволя╓ переказувати кошти м╕ж сво╖ми рахунками у Кредит╕вц╕ СУМА (т.зв. внутр╕шн╕ рахунки) та сво╖ми рахунками в ╕нших ф╕нансових установах США (т.зв. зовн╕шн╕ рахунки) за допомогою системи ╤нтернет-банк╕нгу SUMA NetTeller. ╤н╕ц╕ювати м╕жбанк╕вський переказ можна або самост╕йно через систему ╤нтернет-банк╕нгу, залогувавшись до системи, а пот╕м натиснувши на кнопку "Interbank Transfers" та сл╕дуючи ╕нструкц╕ям на екран╕, або зв'язавшись з В╕дд╕лом Облуговування Член╕в по телефону. Щоб почати користуватися ц╕╓ю функц╕╓ю, необх╕дно спочатку подати заявку на п╕дключення до ╤нтернет-банк╕нгу, а пот╕м п╕дтвердити право власност╕ на Ваш╕ зовн╕шн╕ рахунки. Для отримання додатково╖ ╕нформац╕╖, будь ласка, зв'яж╕ться з нашим В╕дд╕лом Обслуговування Член╕в.

М╕жбанк╕вськ╕ перекази доступн╕ т╕льки заре╓строваним користувачам ╤нтернет-банк╕нгу. Ця послуга повинна бути також схвалена В╕дд╕лом Обслуговування Член╕в. Д╕знайтеся про подробиц╕!

Натисн╕ть тут, щоб ознайомитися з Таблицею штраф╕в та ком╕с╕йних збор╕в.

 

Back to Top

 

ЕЛЕКТРОНН╤ ЗВ╤ТИ ТА ПОДАТКОВ╤ ФОРМИ

eStatements - це безпаперов╕ електронн╕ зв╕ти, як╕ можна переглядати через комп'ютер у систем╕ ╤нтернет-банк╕нг. Ваш╕ данн╕ у безпец╕, ╖х не можна загубити або вкрасти з поштово╖ скрин╕. ╢ ще багато додаткових переваг в пор╕внянн╕ з паперовими зв╕тами, наприклад:

 • Електронн╕ податков╕ форми - не треба чекати на них поштою. Ви можете ╖х переглянути та роздрукувати, коли Вам зручно (наприклад, форми 1098 та 1099- INT).
 • Вив╕рка рахунк╕в - перегляд минулих операц╕й для зведення балансу на рахунках.
 • Електронний арх╕в - м╕стить до двох рок╕в ╕стор╕╖ зв╕тност╕.
 • Зв╕ти для друку у формат╕ PDF - виписки з рахунк╕в можна завантажити ╕ зберегти на комп'ютер╕.
 • Спов╕щення електронною поштою - отримайте пов╕домлення, коли зв╕ти доступн╕ для перегляду.

Для самост╕йно╖ ре╓страц╕╖ на дану послугу, будь ласка, в╕дв╕дайте Ваш ╤нтернет-банк╕нг, натисн╕ть на вкладку E-Statements та дотримуйтесь ╕нструкц╕й на екран╕. Ця послуга доступна для зв╕т╕в по чекових рахунках та кредитних картках VISA. Одразу п╕сля ре╓страц╕╖ на цю послугу вс╕ зв╕ти  з членського рахунку (чеков╕ та по кредитн╕й картц╕ )стають безпаперовими.

 

Back to Top

 

ПРЯМИЙ ДЕПОЗИТ

З прямим депозитом Ви отриму╓те швидкий доступ до Ваших грошей. Коли ваша зарплата, соц╕альне забезпечення чи пенс╕я напряму електронно приходять на чековий або ощадний рахунок, кошти стають доступними негайно. Непотр╕бно б╕льше чекати, поки паперов╕ чеки пройдуть перев╕рку, непотр╕бно б╕льше ╖хати до банку.

╤нформац╕ю, необх╕дну для налаштування прямого депозиту та ╕нших електронних переказ╕в (ACH та безгот╕вков╕ банк╕вськ╕ перекази) можна отримати в нашому В╕дд╕л╕ Обслуговування Член╕в за номером 914-220-4900.

Використовуйте так╕ формати номер╕в рахунк╕в:

Для ощадних рахунк╕в - вони повинн╕ м╕стити всього 13 цифр та починатися на 101, п╕сля чого сл╕ду╓ в╕дпов╕дна к╕льк╕сть нул╕в, ╕ зак╕нчуватися номером членського рахунку без вс╕ляких тире чи суф╕кс╕в (наприклад, якщо номер Вашого членського рахунку 12345, то Ваш повний 13-значний номер ощадного рахунку повинен бути 1010000012345 ; якщо у Вас ╓ додатковий ощадний рахунок п╕д тим же членським номером, то Ваш другий повний 13-значний номер ощадного рахунку може бути наступним - 1020000012345, або ваш трет╕й повний 13-значний номер ощадного рахунку - 1030000012345, ╕ так дал╕ - 104,..., 105... ╕ т.д.).

Для чекових рахунк╕в - вони повинн╕ м╕стити всього 13 цифр та починатися на 177, п╕сля чого сл╕ду╓ в╕дпов╕дна к╕льк╕сть нул╕в, ╕ зак╕нчуватися номером членського рахунку без вс╕ляких тире чи суф╕кс╕в (наприклад, якщо номер Вашого членського рахунку 12345, то Ваш повний 13-значний номер чекового рахунку номер повинен бути 1770000012345 ; якщо у Вас ╓ додатковий чековий рахунок п╕д тим же членським номером, то Ваш другий повний 13-значний номер чекового рахунку може бути наступним - 1780000012345, або ваш трет╕й повний 13-значний номер чекового рахунку - 1790000012345, ╕ так дал╕ - 180,..., 181... ╕ т.д.).

Маршрутизац╕йний номер (т.зв. ABA або Routing Number) Кредитно╖ Сп╕лки СУМА - 221981254.

 

Back to Top

 

24- ГОДИННИЙ ДОСТУП ДО БАНКОМАТУ

Ми знаходимося у Вашому район╕ за адресою 125 Corporate Blvd., Yonkers, NY 10701.

Отримайте доступ до Ваших кошт╕в: зн╕майте гот╕вку, роб╕ть вклади. Ми до Ваших послуг ц╕лодобово.

Кредитна Сп╕лка СУМА ╓ учасником загальнонац╕онально╖ мереж╕ банкомат╕в CO-OP з майже 30,000 банкомат╕в, як╕ не зн╕мають ком╕с╕ю та розташован╕ у зручних м╕сцях. Б╕льше 9,000 цих банкомат╕в ╓ депозитними. Банкомати ц╕╓╖ мереж╕ можна знайти у багатьох кредитних сп╕лках та магазинах роздр╕бно╖ торг╕вл╕, включаючи 7-Eleven, Walgreens ╕ Costco.

Отримати адресу, карту розташування, напрямки руху ╕ режим роботи безкоштовних банкомат╕в поруч з Вами можна, натиснувши тут на посилання на нашу пошукову систему.

НОВИНКА! Отримайте необх╕дну ╕нформац╕ю прямо з долон╕ Вашо╖ руки.

Безкоштовний банкомат мереж╕ CO-OP можна знайти за допомогою таких метод╕в:

 

Back to Top

 

В╤КНО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВОД╤╥В

Сп╕шите? Зд╕йснюйте банк╕нг, не виходячи з автомоб╕ля. Зручно, швидко, безпечно!

Послуга обслуговування вод╕╖в через в╕кно доступна т╕льки у наш╕й головн╕й ф╕л╕╖ на 125 Corporate Blvd., Yonkers, NY 10701.

 

Back to Top

 

Н╤ЧНИЙ ПРИЙОМ ДЕПОЗИТ╤В

╤нод╕ д╕статися до банку у робочий час важко або незручно. У таких випадках наш╕ члени можуть скористатися послугою н╕чного прийому депозит╕в. Ця послуга пропону╓ наступне:

 • спец╕альн╕ м╕шки з високим р╕внем захисту та зручност╕.
 • Депозитарн╕ квитанц╕╖.
 • Б╕льше не потр╕бно стояти в черз╕, чекаючи на касира, поки в╕н перераху╓ гот╕вку або чеки.

Н╕чний прийом депозит╕в доступний т╕льки у наш╕й головн╕й ф╕л╕╖ на 125 Corporate Blvd., Yonkers, NY 10701.

 

Back to Top

 

КАСОВ╤ ЧЕКИ

Кредитна Сп╕лка СУМА може надати касовий чек для оплати трет╕й особ╕. Може застосовуватися касовий зб╕р за кожен такий оф╕ц╕йний чек, виданий кредитною сп╕лкою. Ц╕нн╕сть такого чека в тому, що його одержувач може бути впевнений, що в╕н гарантований гот╕вкою ╕ не буде в╕дхилений.

Касов╕ чеки можна замовити в будь-якому нашому в╕дд╕ленн╕ протягом робочого дня. В якост╕ альтернативи, ви можете замовити такий чек безкоштовно через ╤нтернет-банк╕нг, скориставшись послугою оплати рахунк╕в BillPay.

 

Back to Top

 

ПЕРЕЗАМОВЛЕННЯ ЧЕК╤В

Натисн╕ть тут, щоб ув╕йти в систему перезамовлення чек╕в.

Вам буде потр╕бен наш маршрутизац╕йний номер (221981254) ╕ 13- або 14-значний номер рахунку, т.зв. MICR. Номер MICR знаходиться у нижн╕й частин╕ кожного чеку.

Ви також можете використати Форму Перезамовлення, на як╕й м╕ститься ╕дентиф╕кац╕йний код перезамовлення ╕ номер наступного чеку.

Якщо це Ваше перше замовлення або Ви хочете зм╕нити ╕нформац╕ю на чеках (наприклад, адресу чи ╕м'я), будь ласка, зв'яж╕ться з нами по телефону (888)644-7862.

Натисн╕ть тут, щоб ознайомитися з Таблицею штраф╕в та ком╕с╕йних збор╕в.
 

Back to Top

 

БЕЗГОТ╤ВКОВ╤ БАНК╤ВСЬК╤ ПЕРЕКАЗИ

Кредитна Сп╕лка СУМА пропону╓ послугу м╕жнародних та внутр╕шн╕х грошових переказ╕в (вх╕дних та вих╕дних).

Ця послуга дозволя╓ в╕дправляти грош╕ з Ваших чекових, ощадних або «ман╕ маркет»рахунк╕в у Кредн╕й Сп╕лц╕ СУМА на рахунки в ╕нших ф╕нансових установах США або за кордоном. Так╕ грошов╕ перекази ╓ чудовим методом планування регулярних переказ╕в - скаж╕мо, друзям або родичам - або нав╕ть якщо Вам потр╕бно зд╕йснити одноразову транзакц╕ю, наприклад, при оформленн╕ куп╕вл╕ будинку. Ви можете зробити це по телефону, звернувшись в наш в╕дд╕л обслуговування член╕в.

Як це працю╓

Ось що вам потр╕бно знати про безгот╕вков╕ банк╕вськ╕ перекази:

 • Щоб в╕дправити переказ, просто надайте рахунок одержувача та ╕нформац╕ю про банк-отримувач.
 • Перекази, як правило, в╕дправляються у той же робочий день, якщо вони отримуються до 15:00.
 • Ви також можете збер╕гати ╕ повторно використовувати ╕нформац╕ю про перекази, а також отримати доступ до ╕нформац╕╖ про вс╕ минул╕ та майбутн╕ перекази, якщо на збер╕ганн╕ у Кредитн╕й Сп╕лц╕ ╓ Ваша Угода про перекази.

Натисн╕ть тут, щоб ознайомитися з Таблицею штраф╕в та ком╕с╕йних збор╕в.
 

Back to Top

 

СЕЙФИ

Ми пропону╓мо 5 розм╕р╕в сейф╕в. Тримайте ваш╕ важлив╕ документи та особист╕ реч╕ у наших вогнест╕йких сейфах.

Розм╕ри сейф╕в (у дюймах):

3" х 5" х 21"
5" х 5" х 21"
3" х 10" х 21"
5" х 10" х 21"
10" х 10" х 21"
 

Натисн╕ть тут, щоб ознайомитися з Таблицею штраф╕в та ком╕с╕йних збор╕в.
 

Сейфи доступн╕ т╕льки у нашому головному оф╕с╕ на 125 Corporate Blvd., Yonkers, NY 10701.

 

Back to Top

 

НОТАР╤АЛЬН╤ ПОСЛУГИ

Зав╕рте нотар╕ально документи у будь-якому в╕дд╕ленн╕ СУМА. Ця послуга безкоштовна для вс╕х член╕в.

 

Back to Top

 

МЕДАЛЬЙОННА ГАРАНТ╤Я П╤ДПИСУ

Ви можете отримати Медальйонну гарант╕ю п╕дпису в╕д Кредитно╖ Сп╕лки СУМА.

Програми Медальйонно╖ гарант╕╖ п╕дпису, затверджен╕ Кредитною Сп╕лкою СУМА:

 1. STAMP (Медальйонна програма агент╕в по трансферту ц╕нних папер╕в )
 2. SEMP (Медальйонна програма фондових б╕рж)
 3. MSP (Медальйонна програма п╕дпис╕в Нью-Йорксько╖ фондово╖ б╕рж╕)

На Гарант╕╖ не повинна бути проставлена ??дата.
Якщо Медальйонна гарант╕я п╕дпису датована, то вона д╕йсна т╕льки протягом вказаного дня.
 

Медальйонна печатка сертиф╕ку╓ т╕льки т╕ документи, для яких ми прийма╓мо ксерокоп╕╖. (Зверн╕ть увагу: Медальйонна гарант╕я п╕дпису ма╓ той же зм╕ст, що й фраза, яка застосовувалася ран╕ше: "Цим гаранту╓ться, що даний документ  ╓ точною та спражньою коп╕╓ю ориг╕налу та ма╓ юридичну силу та що його укладач живий станом на..."). Медальйонна гарант╕я п╕дпису не скасову╓ необх╕дност╕ пред'явлення необх╕дних правових документ╕в, таких як св╕доцтво про смерть, сертиф╕кати на зв╕льнення в╕д оподаткування або корпоративн╕ статути.

 

Back to Top

 

ПОСЛУГА ФАКСУВАННЯ

Ця послуга т╕льки для член╕в. Наш╕ факсим╕льн╕ апарати можна використовувати для факсування документ╕в як всередин╕ кра╖ни, так ╕ за кордон.
 

Натисн╕ть тут, щоб ознайомитися з Таблицею штраф╕в та ком╕с╕йних збор╕в.

 

Back to Top

 

╤ММ╤ГРАЦ╤ЙН╤ / П╤ДТВЕРДЖУЮЧ╤ ДЕПОЗИТИ ТА ╤НШ╤ ТИПИ ОФ╤Ц╤ЙНИХ ЛИСТ╤В

Кредитна Сп╕лка нада╓ послугу написання оф╕ц╕йних лист╕в, п╕дтверджуючих наявн╕сть депозит╕в для р╕зних ц╕лей, у тому числ╕ ╕м╕грац╕йних.

Натисн╕ть тут, щоб ознайомитися з Таблицею штраф╕в та ком╕с╕йних збор╕в.

 

Back to Top

 

АКРЕДИТИВ

Кредитна Сп╕лка СУМА може допомогти Вам орган╕зувати акредитив ефективно ╕ швидко - зазвичай протягом двох робочих дн╕в. Достатньо одного телефонного дзв╕нка до одн╕╓╖ з наших ф╕л╕й для п╕дтвердження акредитив╕в.

Наш╕ акредитиви широко приймаються на м╕сцевих ринках США ╕ п╕дтримують широкий спектр заход╕в, включаючи буд╕вництво, забезпечення гарант╕й по виконанню вимог Департаменту Охорони Навколишнього Середовища та гарант╕й випуску обл╕гац╕й.

Ми з нетерп╕нням чека╓мо можливост╕ показати Вам, як наш╕ акредитиви можуть п╕дтримати Ваш╕ ф╕нансов╕ ╕н╕ц╕ативи.

Натисн╕ть тут, щоб ознайомитися з Таблицею штраф╕в та ком╕с╕йних збор╕в.

 

ЕЛЕКТРОНН╤ ГАМАНЦ╤: Apple Pay, Samsung Pay, Google Pay

Apple Pay - це серв╕с моб╕льних платеж╕в та електронний гаманець, розроблений компан╕╓ю Apple Inc., як╕ дозволяють користувачам зд╕йснювати платеж╕ за допомогою iPhone, Apple Watch, iPad або Mac.

Samsung Pay - це серв╕с моб╕льних платеж╕в та електронний гаманець в╕д Samsung Electronics, що дозволя╓ користувачам зд╕йснювати платеж╕ за допомогою сум╕сних телефон╕в та ╕нших пристро╖в, що виробляються компан╕╓ю Samsung.

Google Pay - це платформа для цифрових гаманц╕в та онлайн-плат╕жних систем, розроблена компан╕╓ю Google, для зд╕йснення покупок через моб╕льний додаток та оплат за допомогою моб╕льних пристро╖в, що дозволя╓ користувачам зд╕йснювати платеж╕ за допомогою телефон╕в, планшет╕в або годинник╕в на баз╕ Android.

 

Натисн╕ть тут, щоб ознайомитися з Таблицею штраф╕в та ком╕с╕йних збор╕в.

Back to Top