SUMA Online Banking

Online Banking Enroll
Forgot Password

Click here to make Principal Only Loan Payment

Reordering Checks is Easy!

Writing Checks

Ресурсний Центр

 

Дан╕ про пластиков╕ картки

Якщо не працю╓ картка

ЗАБЛОКУВАТИ картку

АКТИВУВАТИ картку

Налаштувати П╤Н-код для картки

Пов╕домлення про подорож

Протягом робочих годин: дзвон╕ть до Кредит╕вки - 914-220-4900

У не робоч╕ години ╕ свята: дзвон╕ть до ц╕лодобово╖ Служби П╕дтримки Карткових Транзакц╕й - 800-547-0406 т╕льки в межах США

По телефону: 888-297-3416

Через ╤нтернет або моб╕льний банк╕нг: натисн╕ть на картку у вкладц╕ "Card Management", пот╕м на "Report lost/stolen", пот╕м вибер╕ть "Lost" або "Stolen" ╕ натисн╕ть кнопку "Report", а пот╕м "Confirm"

П╕сля замовлення ново╖ картки, вона прийде на вашу адресу поштою за 5-10 дн╕в.

По телефону: 800-290-7893, за межами США: 206-624-7998

Картка АТМ: протягом звичайних робочих годин - 914-220-4900, у не робоч╕ години ╕ свята - 800-290-7893, за межами США: 206-624-7998

Через ╤нтернет або моб╕льний банк╕нг: натисн╕ть на картку у вкладц╕ "Card Management", пот╕м на "Activate new card" та сл╕дуйте ╕нструкц╕ям.

 

По телефону: 800-290-7893 або 206-624-7998 поза межами США

 

╤з-за зб╕льшення зловмисних транзакц╕й, використання карток у наступних кра╖нах блоку╓ться автоматично:

П╕вденно-Африканська Республ╕ка

Болгар╕я

╤нд╕я

╤ндонез╕я

Рос╕йська Федерац╕я

Об`╓днан╕ Арабськ╕ Ем╕рати

Китай

Сауд╕вська Арав╕я

Туреччина

Бразил╕я

Кувейт

П╕вденна Корея

П╕вн╕чна Корея

Якщо плану╓те подорож або використання карток у одн╕й з цих кра╖н, пов╕домте В╕дд╕л Пластикових Карток по телефону або SMS 914-220-4900.

Для решти кра╖н, можете теж пов╕домити В╕дд╕л Пластикових Карток по телефону або SMS 914-220-4900, але це не обов`язково.

 

Back to Top

 

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТ╤ ДЛЯ КРЕДИТНИХ КАРТОК VISA

 

ScoreCard® Cash Back & ScoreMoreТМ

ЦЕ ПРОСТО. ЗАРОБЛЯЙТЕ ЩОР╤ЧНО ГОТ╤ВКОВИЙ БОНУС CASH BACK по покупках,* зд╕йснених Вашою кредитною карткою з програмою лояльност╕ ScoreCard Rewards. Чим б╕льше Ви використову╓те свою кредитну картку, тим б╕льша Ваша винагорода! Ви будете вражен╕ тим, як швидко накопичу╓ться гот╕вковий бонус! Програма лояльност╕ ScoreCard Rewards ╓ автоматичною послугою з Вашою кредитною карткою, тому просто оплачуйте ц╕╓ю карткою вс╕ покупки ╕ насолоджуйтесь заслуженою нагородою!

Гот╕вковий бонус Cash Back нарахову╓ться, наприклад, при:

 • оплат╕ рахунк╕в онлайн
 • куп╕вл╕ продукт╕в харчування
 • заправц╕ бензином ╕ ремонт╕ Вашого автомоб╕ля
 • оплат╕ об╕д╕в в улюбленому ресторан╕
 • куп╕вл╕ одягу ╕ товар╕в для дому
 • ремонт╕ Вашого будинку
 • благод╕йних пожертвах
ЩОР╤ЧН╤ ПОКУПКИ* ГОТ╤ВКОВИЙ БОНУС CASH BACK

До $1000

0,25%

$1001 - $2000

0,50%

$2001 - $3000

0,75%

$3000 ╕ вище

1,00%

*Покупками не рахуються гот╕вков╕ аванси, перекази баланс╕в, кредитн╕ чеки або повернення. Р╕чний бонусний цикл почина╓ться 1 грудня ╕ зак╕нчу╓ться 30 листопада.

НЕ ЧЕКАЙТЕ Б╤ЛЬШЕ, РОЗПОЧН╤ТЬ АВТОМАТИЧНО ВИНАГОРОДЖУВАТИ СЕБЕ!

Натисн╕ть тут зараз, щоб почати накопичувати та отримувати гот╕вковий бонус Cash Back.

ScoreMoreTM - ДОДАТКОВ╤ БОНУСИ

Натисн╕ть на посилання ScoreMoreTM з сайту Scorecard CashBack для зд╕йснення покупок у нац╕ональних, рег╕ональних ╕ м╕сцевих магазинах та отримайте додатковий гот╕вковий бонус ScoreCard Cash Back.

Як╕ особливост╕ ScoreMoreТМ?

ScoreMoreTM явля╓ собою мережу в╕домих нац╕ональних ╕ рег╕ональних магазин╕в, як╕ пропонують власникам карток додатков╕ бонуси при використанн╕ кредитних карток. Покупки можуть зд╕йснюватися через так╕ канали:

 • Звичайн╕ магазини - торгов╕ центри роздр╕бно╖ торг╕вл╕ пропонують додатковий гот╕вковий бонус, коли власники карток використовують кредитн╕ картки для покупок у ╖х магазинах.
 • Наш ╤нтернет-Магазин - сотн╕ в╕домих ф╕рм роздр╕бно╖ торг╕вл╕ надають додатковий гот╕вковий бонус на покупки, зд╕йснен╕ через веб-посилання ScoreMore Mall на веб-сайт╕ ScoreCard Rewards - www.scorecardrewards.com. Вс╕ ╕нтернет-покупки, зроблен╕ через ScoreMore Mall надають додатковий гот╕вковий бонус.
Як працю╓ ScoreMoreТМ?
 • Знаходите наявн╕ пропозиц╕╖ через ScoreMore Mall на сайт╕ www.scorecardrewards.com або через додаток "ScoreMore" для iPhone або Android. Деяк╕ пропозиц╕╖ потр╕бно спочатку активувати на веб-сайт╕ www.scorecardrewards.com ще до зд╕йснення транзакц╕╖ покупки, щоб гот╕вковий бонус був зарахований на Ваш картковий рахунок.
 • Використову╓те картку для оплати покупки в ╕нтернет-магазин╕ ScoreMore Mall або у звичайному магазин╕.
 • Транзакц╕я покупки з'явля╓ться на Вашому картковому рахунку.
 • Наша комп'ютерна програма лояльност╕ отриму╓ транзакц╕ю покупки для анал╕зу.
 • Вам нарахову╓ться додатковий гот╕вковий бонус на покупки через ScoreMore протягом семи дн╕в з дня зд╕йснення транзакц╕╖. Деяк╕ покупки можуть оброблятися довше.
 • Ви заходите на веб-сайт www.scorecardrewards.com перев╕рити стан Вашого бонусного гот╕вкового балансу!
Як отримати св╕й гот╕вковий бонус:
 • Негайно - Рекоменду╓ться Кредитною Сп╕лкою: якщо Ви не хочете робити це самост╕йно через веб-сайт, або не хочете чекати, поки не накопичиться м╕н╕мум $25, або хочете отримати ╕ншу суму, зателефонуйте до Кредит╕вки СУМА за телефоном 914-220-4900, ╕ наш╕ представники по обслуговуванню член╕в з рад╕стю допоможуть Вам отримати зароблений бонус шляхом його депозиту на один з Ваших рахунк╕в у Кредит╕вц╕ СУМА або зменшивши ним баланс на Ваш╕й кредитн╕й картц╕ VISA.
 • За 2-3 дн╕ - Зроб╕ть сам╕: перейд╕ть на www.scorecardrewards.com ╕ заре╓струйтесь. П╕сля ре╓страц╕╖ в систем╕, натисн╕ть посилання "Cash Back" ╕ дотримуйтесь ╕нструкц╕й на екран╕ (Вам буде потр╕бен маршрутизац╕йний номер банку та номер ощадного або чекового рахунку). Зверн╕ть увагу: при цьому вар╕ант╕ Ви зможете отримати Ваш бонус т╕льки при наявност╕ не менше, н╕ж $25 балансу.

 

Back to Top

 

ФОРМИ

Заява на оформлення дебетово╖ картки

Заява на оформлення банкоматно╖ картки 

Заява на оформлення кредитно╖ картки

Заява на оформлення кредитно╖ картки п╕д заставу власних кошт╕в

Заява на зм╕ну л╕м╕ту кредитно╖ картки

Заява на оформлення кредитно╖ б╕знес-картки

Заява на оформлення кредитно╖ б╕знес-картки п╕д заставу власних кошт╕в

Заява на зм╕ну л╕м╕ту кредитно╖ б╕знес-картки

 

УГОДИ ТА УМОВИ

Обл╕кова пол╕тика про доступн╕сть кошт╕в (п╕сля 1 липня 2020 р.)

Умови та Обмеження Електронних Переказ╕в Кошт╕в

 

Back to Top

 

КОРИСН╤  ВЕБ-САЙТИ*

Сайти про кредитн╕ сп╕лки:

Нац╕ональна Асоц╕ац╕я Кредитних Сп╕лок

Нац╕ональна Адм╕н╕страц╕я Кредитних Сп╕лок

Молод╕жн╕ орган╕зац╕╖:

Сп╕лка Укра╖нсько╖ Молод╕ (СУМ)

Пласт - Нац╕ональна скаутська орган╕зац╕я Укра╖ни

Урядов╕ сайти:

Податков╕ форми IRS

╤нформац╕я про ощадн╕ обл╕гац╕╖

Генеральне Консульство Укра╖ни в Нью-Йорку

Сайти про ц╕ни на автомоб╕л╕:

Carfax: зв╕ти про вживан╕ автомоб╕л╕

Kelley Blue Book

 

*Кредитна сп╕лка не несе в╕дпов╕дальност╕ за зм╕ст веб-сайт╕в ╕нших орган╕зац╕й. Вищенаведен╕ веб-сайти вказан╕ т╕льки в ╕нформац╕йних ц╕лях ╕ не повинн╕ вважатися схваленими кредитною сп╕лкою.

 

Back to Top

 

ЗАПОБ╤ГАННЯ ШАХРАЙСТВУ ТА ЗВ╤ТИ ПО КРЕДИТН╤Й ╤СТОР╤╥ 

Онлайн-захист

Багатофакторна аутентиф╕кац╕я ╕ багатор╕внева безпека створюють безпечне середовище для транзакц╕й через ╕нтернет кредитним сп╕лкам та ╖х членам.

Натисн╕ть тут, щоб переглянути цю брошуру

Крад╕жка ╤дентичност╕: що Ви повинн╕ знати

Крад╕жка ╕дентичност╕ - дуже поширений злочин. При зд╕йсненн╕ покупок в ╤нтернет╕, при перегляд╕ електронно╖ зв╕тност╕ по рахунках, при пересилц╕ ╕нформац╕╖ поштою, важливо знати, хто потенц╕йно може переглядати приватн╕ дан╕.

Натисн╕ть тут, щоб переглянути цю брошуру

Як злод╕╖ крадуть Вашу особисту ╕нформац╕ю

Злочинц╕ можуть отримати особисту ╕нформац╕ю р╕зними способами: крад╕жка гаманця, сумки, пошти, що м╕стить виписки з рахунк╕в, пропозиц╕╖ на в╕дкриття кредитних карток, нов╕ чеки, ╕ податкову ╕нформац╕ю. Злод╕╖ пот╕м заповнюють форму "зм╕ни адреси", щоб перенаправити Вашу пошту за ╕ншою адресою.

╤нш╕ техн╕чно п╕дкован╕ шахра╖ використовують метод п╕д назвою "ф╕шинг", який поляга╓ у в╕дправц╕ шахрайських пов╕домлень електронно╖ пошти з метою виманити особисту ф╕нансову ╕нформац╕ю. Злод╕╖ також використовують тактику п╕д назвою "фарм╕нг", при як╕й хакер створю╓ фальшиву, але на перший погляд дуже схожу на справжню коп╕ю веб-сайту.

Як злочинц╕ використовують вкрадену у Вас ╕нформац╕ю

Злочинц╕ можуть в╕дкрити кредитн╕ або дебетн╕ картки п╕д Вашим ╕менем. Злод╕╖ можуть також в╕дкрити нову кредитну картку, вказавши Ваше ╕м'я, дату народження ╕ номер соц╕ального страхування, але з╕ сво╓ю поштовою адресою для отримання картки. Коли злод╕╖ не платять по рахунках, прострочен╕ платеж╕ негативно в╕дображаються на Ваш╕й кредитн╕й ╕стор╕╖.

Деяка ╕нформац╕я, наприклад, про те, що Ви ╓ власником нерухомост╕, платите податки на нерухом╕сть, або коли-небудь подавали заяву про банкрутство, ╓ загальнодоступною. Тим не менше, н╕коли не аф╕шуйте сво╖ номери рахунк╕в, парол╕, PIN-коди або номер соц╕ального страхування, д╕воче пр╕звище матер╕, чи будь-яку ╕ншу конф╕денц╕йну ф╕нансову ╕нформац╕ю, якщо Ви не ╕н╕ц╕ювали телефонний дзв╕нок. Н╕коли не подавайте конф╕денц╕йну або та╓мну ╕нформац╕ю у в╕дпов╕дь на будь-який запит електронною поштою, оск╕льки ф╕нансов╕ установи вже мають Вашу ╕нформац╕ю.

Що робити, якщо Ви стали жертвою

Якщо Ви п╕дозрю╓те, що стали жертвою крад╕жки особистих даних, не впадайте в пан╕ку, але д╕йте швидко. Пов╕домте про будь-яку п╕дозр╕лу д╕яльн╕сть у пол╕ц╕ю, кредитну сп╕лку, три кредитн╕ бюро (Equifax, Experian ╕ TransUnion), та /або ем╕тента Ваших кредитнх карток.

Equifax - 800-525-6582, www.equifax.com
Experian - 800-301-7195, www.experian.com
TransUnion - 800-680-7289, www.transunion.com
Л╕н╕я реагування Управл╕ння соц╕ального забезпечення - 800-269-0271

Ви можете подати оф╕ц╕йну скаргу про шахрайство в ╤нтернет╕ до Центру Скарг на Шахрайство в ╤нтернет╕ (ЦСШ╤) при п╕дозр╕ на шахрайство через електронну пошту - www.ic3.gov

Для отримання додатково╖ ╕нформац╕╖ ╕ порад в╕дв╕дайте веб-сайт, розроблений у сп╕вроб╕тництв╕ м╕ж федеральним урядом та ╕ндустр╕╖ високих технолог╕й - www.onguardonline.gov

Перев╕рте св╕й кредитний зв╕т безкоштовно - www.annualcreditreport.com/index.action

Back to Top

Найкращ╕ практики для моб╕льного банк╕нгу

 

Оск╕льки використання моб╕льних пристро╖в зроста╓ для зд╕йснення банк╕всько╖ д╕яльност╕, Кредитна Сп╕лка СУМА (Йонкерс) хоче, щоб наш╕ члени знали, що ми дуже серйозно ставимось до безпеки.
Широке використання моб╕льних телефон╕в, моб╕льного та текстового банк╕нгу нада╓ б╕льше зручностей ╕ кращ╕ способи контролю за обл╕ком транзакц╕й. На жаль, це також означа╓ б╕льше можливостей для шахра╖в. Кредитна Сп╕лка СУМА (Йонкерс) створила безпечне середовище для моб╕льного банк╕нгу, пост╕йно оновлюючи наш╕ системи, щоб захистити наших член╕в в╕д шахрайсько╖ д╕яльност╕. Як наш член, ╓ к╕лька речей, як╕ ви можете зробити, щоб значно зменшити ризик шахрайства та крад╕жки ╕дентичност╕ п╕д час використання наших послуг моб╕льного банк╕нгу.


 Захист╕ть паролем св╕й моб╕льний пристр╕й, часто зм╕нюйте пароль ╕ блокуйте пристр╕й, коли його не використову╓те. Н╕коли не використовуйте парол╕, як╕ м╕стять дн╕ народження, ╕мена, клички тварин, номери соц╕ального страхування або повторюван╕ номери чи л╕тери. Не налаштовуйте моб╕льн╕ додатки на автоматичний вх╕д. Тримайте св╕й пристр╕й у безпечному м╕сц╕ та не залишайте св╕й моб╕льний пристр╕й без нагляду в громадських м╕сцях. Подумайте про використання шаблону, в╕дбитк╕в пальц╕в або ╕нших метод╕в аутентиф╕кац╕╖, пропонованих вашим моб╕льним пристро╓м.

 Часто видаляйте текстов╕ пов╕домлення, отриман╕ в╕д нас, на моб╕льному пристро╖, нав╕ть якщо вони не м╕стять конф╕денц╕йно╖ ╕нформац╕╖. Н╕коли не розкривайте особисту ╕нформац╕ю про сво╖ обл╕ков╕ записи за допомогою СМС або електронно╖ пошти. Наприклад: номери рахунк╕в, парол╕ або будь-яку ╕ншу особисту ╕нформац╕ю.

 Коли ви входите в систему моб╕льного банк╕нгу, звертайте увагу на людей навколо вас. Нав╕ть якщо ви говорите по сво╓му телефону, будьте обережн╕, щоб ╕нш╕ не чули обл╕кових запис╕в або ╕ншу особисту ╕нформац╕ю.

 Якщо ви зм╕ните св╕й моб╕льний номер або втратите св╕й моб╕льний пристр╕й, негайно вв╕йд╕ть в онлайн-банк╕нг, щоб зм╕нити ре╓страц╕йну ╕нформац╕ю в онлайн-банк╕нгу.

 Не модиф╕куйте св╕й пристр╕й. Це може зробити його уразливим до в╕рус╕в. Модиф╕кац╕я моб╕льного пристрою включа╓ в себе вмикання функц╕й, як╕ позбавляють гарант╕╖, зм╕ну файлово╖ системи або встановлення сторонн╕х програмних або апаратних компонент╕в.

 Встанов╕ть над╕йне захисне програмне забезпечення для моб╕льних пристро╖в, таке як антив╕рус, антишпигунський та VPN-захист.
Подумайте про використання ╕нструмент╕в, як╕ дозволяють в╕ддалено стерти моб╕льний пристр╕й, якщо його загублено чи вкрадено.

 Завантажуйте програми лише з авторитетних сайт╕в / портал╕в, переглянувши в╕дгуки ╕нших користувач╕в, та уважно переглядайте запити на отримання дозвол╕в.
Завжди починайте з контакту з Кредитною Сп╕лкою СУМА (Йонкерс), щоб перев╕рити, як програми та моб╕льн╕ продукти називаються, а також де заре╓струватися.

 Мон╕торинг ваших рахунк╕в. Перев╕ряйте стан та транзакц╕╖ на рахунках регулярно. Це допоможе швидше визначити п╕дозр╕лу активн╕сть.

 Налаштуйте спов╕щення електронною поштою про транзакц╕╖, щоб отримувати спов╕щення, якщо ваш баланс знизиться до певного р╕вня та ╕ншу ╕нформац╕ю про транзакц╕╖ та залишки на рахунках.

 Не заходьте до банк╕вських або торгових програм, використовуючи приватн╕ ре╓страц╕йн╕ дан╕ п╕д час п╕дключення за допомогою загальнодоступних Wi-Fi-з'╓днань. Переконайтеся, що ваша домашня безпров╕дна мережа налаштована на використання технолог╕╖ захисту Wi-Fi Protected Access II (WPA2). Вимкн╕ть режим видимост╕ для пристро╖в Bluetooth®, якщо ваш смартфон не налаштований на його автоматичне вимкнення п╕сля додавання нового пристрою.

 Переконайтеся, що ваш╕ вх╕дн╕ дан╕ та пароль зашифрован╕ п╕д час вза╓мод╕╖ з системою ╤нтернет-банк╕нгу та моб╕льним додатком.

 Видал╕ть конф╕денц╕йну ╕нформац╕ю з пристрою п╕д час серв╕сного обслуговування.

 Не збер╕гайте ф╕нансову ╕нформац╕ю на сво╓му моб╕льному пристро╖.

 Пост╕йно поновлюйте операц╕йну систему та програми свого моб╕льного пристрою.

 Будьте обережн╕ щодо в╕дкриття небажаних файл╕в, текстових пов╕домлень або програм, особливо, якщо вони отриман╕ з нев╕домих джерел.

 Н╕коли не в╕дпов╕дайте на "ф╕шингове" СМС чи електронну пошту, яка запиту╓ ваш PIN-код, номер рахунку або номер дебетно╖ або кредитно╖ картки. Пам'ятайте, що Кредитна Сп╕лка СУМА (Йонкерс) н╕коли не запиту╓ вашу ╕нформац╕ю таким чином.


Кредитна Сп╕лка СУМА (Йонкерс) нада╓ ц╕ найкращ╕ практики, щоб допомогти вам у захист╕ вашо╖ конф╕денц╕йно╖ та ф╕нансово╖ ╕нформац╕╖. Будь ласка, впровадьте ц╕ методи, щоб зменшити ризик. Кредитна Сп╕лка СУМА (Йонкерс) не несе в╕дпов╕дальност╕ за збитки, пов'язан╕ з недол╕ками безпеки ваших особистих пристро╖в доступу до мереж╕ ╤нтернет, таких як домашн╕й комп'ютер, планшети та моб╕льн╕ пристро╖.

В╤ДМОВА В╤Д В╤ДПОВ╤ДАЛЬНОСТ╤: Кредитна Сп╕лка СУМА (Йонкерс) не нада╓ будь-яких явних чи непрямих гарант╕й, гарант╕й або об╕цянок стосовно вм╕сту, повноти, точност╕ або ц╕нност╕ зазначено╖ ╕нформац╕╖. Ус╕ особи або орган╕зац╕╖ повинн╕ сам╕ п╕дтвердити точн╕сть у м╕р╕, яка стосу╓ться ╖х конкретно або ╖х б╕знесу чи системи. Ц╕ "найкращ╕ практики в област╕ моб╕льного банк╕нгу" надаються лише як ╕нформац╕я, ╕ Кредитна Сп╕лка не може нести жодно╖ в╕дпов╕дальност╕ перед членом або будь-якою ╕ншою ф╕зичною особою чи юридичною особою за будь-яку пряму, непряму, ненавмисну, спец╕альну або навмисну шкоду ╕з-за зазначено╖ вище ╕нформац╕╖.

 

НАЙКРАЩ╤ ПРАКТИКИ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ОНЛАЙН-БАНК╤НГУ

Вказ╕вки щодо обл╕кового запису та паролю

 Створ╕ть "сильний" пароль з принаймн╕ 10 символ╕в, який включа╓ комб╕нац╕ю великих та малих букв, цифр та спец╕альних символ╕в.

 Часто зм╕нюйте пароль.

 Н╕коли не д╕л╕ться ╕нформац╕╓ю про обл╕ковий запис та пароль ╕з сторонн╕ми учасниками.

 Уникайте використання функц╕╖ автоматичного входу, яка збер╕га╓ обл╕ков╕ записи та парол╕.

Загальн╕ рекомендац╕╖

 Не використовуйте публ╕чн╕ та ╕нш╕ незахищен╕ комп'ютери для входу в ╤нтернет-банк╕нг.

 Перев╕ряйте останню дату / час входу кожного разу, коли ви входите в систему.

 Регулярно перев╕ряйте залишки кошт╕в та детальн╕ операц╕╖ (бажано щодня), щоб п╕дтвердити платеж╕ та ╕нш╕ дан╕ транзакц╕й та негайно пов╕домляйте сво╖ ф╕нансов╕ установи про вс╕ п╕дозр╕л╕ операц╕╖.

 Переглядайте ╕стор╕ю переказ╕в за допомогою перегляду ╕нформац╕╖ про активн╕сть обл╕кового запису.

 Якщо можливо, використовуйте Bill Pay, а не чеки, щоб обмежити розповсюдження номера рахунку та мати кращу електронну зв╕тн╕сть.

 Використовуйте та регулярно переглядайте системн╕ спов╕щення; приклади включають:

 • Балансов╕ спов╕щення
 • Спов╕щення про перекази
 • Спов╕щення про зм╕ну пароля
 • Спов╕щення про ACH

 Не використовуйте номери рахунк╕в, св╕й номер соц╕ального страхування чи ╕ншу особисту ╕нформац╕ю при створенн╕ псевдон╕м╕в для рахунк╕в або назв обл╕кового запису.

 Коли це можливо, заре╓струйте св╕й комп'ютер, щоб уникнути повторного введення в╕дпов╕дей на запитання безпеки та ╕ншо╖ ╕нформац╕╖ про автентиф╕кац╕ю з кожним входом.

 Регулярно переглядайте ╕стор╕ю зв╕т╕в у онлайн-банк╕нгу, щоб п╕дтвердити платеж╕ та ╕нш╕ транзакц╕╖.

 Н╕коли не залишайте комп'ютер без нагляду п╕д час використання ╤нтернет-банк╕нгу.

 Н╕коли не проводьте банк╕вських операц╕й, поки на вашому комп'ютер╕ в╕дкрито к╕лька браузер╕в.

Поради щодо захисту онлайн-платеж╕в та даних обл╕кового запису

 Користуйтеся перевагами транзакц╕йних л╕м╕т╕в.

 П╕сля завершення транзакц╕╖ переконайтеся, що ви вийшли з системи, щоб закрити з'╓днання з комп'ютерною системою ф╕нансово╖ установи.

 Використовуйте окрем╕ рахунки для електронних та паперових транзакц╕й, щоб спростити мон╕торинг та в╕дстежувати будь-як╕ розб╕жност╕.

 Звод╕ть баланси, уважно стежачи за активн╕стю на рахунках та переглядаючи вс╕ операц╕╖ щоденно.

Переказ кошт╕в

 Використовуйте обмеження у вигляд╕ л╕м╕т╕в, передбачених для грошових операц╕й.

 Регулярно переглядайте ╕сторичн╕ та аудиторськ╕ зв╕ти, щоб п╕дтвердити транзакц╕╖.

 Використовуйте доступн╕ спов╕щення про активн╕сть з переказу кошт╕в.

 

ОСТЕР╤ГАЙТЕСЯ КРАД╤ЖКИ ПОШТИ

Останн╕м часом спостер╕га╓ться зб╕льшення к╕лькост╕ крад╕жок пошти з поштових скриньок у нашому район╕. Крад╕жки пошти були заре╓строван╕ в Йонкерс╕, Бронксв╕лл╕ та в ╕нших м╕стах Вестчестеру. Захист╕ть себе, щоб не стати жертвою крад╕жки з поштових скриньок!

Ось десять порад, щоб уникнути крад╕жки чек╕в та ╕ншо╖ важливо╖ пошти

1. Перейд╕ь на безпаперову переписку! Скористайтеся перевагами послуг онлайн та моб╕льного банк╕нгу в╕д СУМА, зокрема BillPay, спов╕щення NetTeller та платеж╕ P2P. Оплата рахунк╕в та ╕нш╕ платеж╕ безпосередньо з вашого чекового рахунку безпечн╕ та прост╕. Коли ви проводите сво╖ ф╕нансов╕ операц╕╖ через онлайн-банк╕нг, ви набагато б╕льше захищен╕, н╕ж коли ви надсила╓те чеки через пошту. NetTeller дозволя╓ налаштувати спов╕щення, в яких пов╕домля╓ться про несанкц╕оноване входження на ваш рахунок, коли чек зн╕ма╓ться з рахунку та багато ╕ншого! Якщо у вас нема╓ онлайн та моб╕льного банк╕нгу, зараз час налаштувати його.

2. Уникайте надсилання чек╕в, подарункових карток, гот╕вки та особисто╖ ╕нформац╕╖ через пошту.

3. Якщо вам абсолютно необх╕дно над╕слати чек, подарункову картку або ╕ншу важливу р╕ч, роб╕ть це прямо з поштового в╕дд╕лення. Але будьте обережн╕; ц╕ реч╕ можуть довго пролежати у поштов╕й скриньц╕ отримувача п╕сля ╖х доставки.

4. П╕д час оформлення чек╕в, як╕ потр╕бно над╕слати поштою, обов'язково використовуйте чорнило, яке неможливо стерти, наприклад, гелев╕ ручки.

5. Уникайте використання сигнального прапорця вашо╖ поштово╖ скриньки. Прапорець поштово╖ скриньки вказу╓ на те, що щось знаходиться всередин╕, не т╕льки вашому поштовому представнику, але ╕ злод╕ям.

6. Не дозволяйте ваш╕й пошт╕ накопичуватися у поштов╕й скрин╕ занадто довго. Це включа╓ вх╕дн╕ та вих╕дн╕ листи. Якщо вам потр╕бно роз╕слати платеж╕ за рахунками, не залишайте ╖х у сво╖й поштов╕й скриньц╕, коли ви йдете на роботу вранц╕, а залиш╕ть ╖х безпосередньо у поштовому в╕дд╕ленн╕. Якщо ви ви╖жджа╓те з м╕ста, попрос╕ть над╕йного сус╕да забирати вашу пошту або поштовий оф╕с затримати ╖╖ до вашого повернення.

7. Ма╓те багато вх╕дних та вих╕дних чек╕в? Тод╕ подумайте про оренду абонентсько╖ поштово╖ скрин╕. Це найбезпечн╕ший спос╕б отримувати пошту.

8. Розгляньте вар╕ант поштово╖ скриньки на замку. Вона схожа на звичайну поштову скриньку, пошту в не╖ можна вкинути, але витягти лише за допомогою ключа. Але якщо ви отриму╓те багато пакет╕в, це може бути не найкращим вар╕антом для вас.

9. В╕дстежуйте активн╕сть на банк╕вському рахунку та ваш кредитний зв╕т уважно, щоб швидко сп╕ймати будь-як╕ розб╕жност╕.

10. Найголовн╕ше, якщо ви бачите щось п╕дозр╕ле навколо будь-яко╖ поштово╖ скриньки, негайно пов╕домте пол╕ц╕ю.

Ц╕ важлив╕ зм╕ни можуть допомогти зменшити ризик стати жертвою крад╕жки пошти, а також крад╕жки особистих даних. Пам'ятайте, що крад╕жка пошти ╓ федеральним правопорушенням. Якщо ви вважа╓те, що ви стали жертвою крад╕жки пошти, важливо негайно пов╕домити про це.

 

Back to Top